دو نوع اصلی وب سایت

سیستم مدیریت محتوا

دو نوع اصلی وب سایت ها عبارتند از استاتیک و پویا. یک سایت استاتیک معمولاً به صورت HTML ساده نوشته می شود و آنچه در کد صفحه وجود دارد همان چیزی است که به کاربر نمایش داده می شود. یک سایت پویا سایتی است که با استفاده از یک زبان اسکریپت نویسی سمت سرور مانند PHP یا ASP نوشته شده است و توسط کاربر قابل بروز رسانی است . 

dynamic website image

سیستم مدیریت محتوا (CMS) یک نرم افزار تحت وب است که به شما امکان می دهد متن ، عکس ، فیلم ، اسناد را در وب سایت خود سازماندهی و پیگیری کنید و محتوای وب سایت خود را بدون آموزش فنی کنترل و مدیریت کنید. با استفاده از این سیستم بدون بروز مشکل می توانید تصاویر و متن را به راحتی در وب سایت خود ویرایش یا بروزرسانی کنید.

image cms

نام دامنه و انواع آن

هاستینگ و انواع آن

نام دامنه برای شناسایی یک یا چند آدرس IP استفاده می شود. از نام دامنه در URL ها برای شناسایی صفحات وب خاص استفاده می شود.در(url)،https://www.webvalue.ir/index.html ، نام دامنه webvalue.ir است.اکنون بیایید بررسی کنیم که پنج پسوند متداول دامنه چیست . دامنه های .com، .net، .org، .co بسیار استفاده می شوند همینطور دامنه .ir دامنه ایران می باشد . 

image domain

میزبان وب، کاری است که فناوری ها و خدمات مورد نیاز جهت مشاهده وب سایت یا صفحه وب را در اینترنت فراهم می کند. وب سایت ها در رایانه های مخصوصی به نام سرور میزبان ذخیره می شوند. از انواع هاست می توان به هاست اشتراکی، سرور اختصاصی و سرور مجازی اشاره کرد. یک میزبان وب فضای حافظه روی سرورهای خود را فروخته یا اجاره می دهد . 

image hosting

طراحی رسپانسیو وب چیست؟

فرم ثبت سفارش طراحی وب سایت

طراحی رسپانسیو وب رویکردی است که به وسیله آن طراح، یک صفحه وب ایجاد می کند که بسته به نوع دستگاهی که از طریق آن مشاهده می شود ، به خودی خود تغییر اندازه می دهد. این می تواند مانیتور رایانه رومیزی بزرگ ، لپ تاپ یا دستگاه هایی با صفحه های کوچک مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها باشد. در واقع طراحی رسپانسیو از بزرگتر شدن تصاویر و مطالب از اندازه صفحه جلوگیری می کند.

چرا تجارت شما به یک وب سایت چند زبانه نیاز دارد

 اگر مشاغل شما به صورت آنلاین فعالیت می کند ، یک وب سایت چند زبانه مشتری بیشتری را به شما جذب می کند. هیچ کشوری در جهان وجود ندارد که مردم فقط با یک زبان صحبت کنند. علاوه بر این ، آیا می خواهید تجارت شما فقط از داخل کشور شما مشتری داشته باشد؟ یک وب سایت چند زبانه به شما کمک می کند تا با افرادی که به زبان های دیگر صحبت می کنند در ارتباط باشید و آنها را به مشتری خود تبدیل کنید.

گروه دیجیتال مارکتینگ ثمن وب افتخار دارد تا در حوزه خدمات طراحی وب به ارائه خدمت بپردازد. لذا از شما عزیزان خواهشمندیم با انتخاب نوع و ویژگی های وب سایت خود اعم از پویا ، رسپانسیو و چند زبانه بودن و ترجیحا انتخاب دامنه و نوع هاست اقدام به ثبت سفارش از طریق فرم رو برو نمایید. ما در اسرع وقت نسبت به اعلام هزینه طراحی و چگونگی ارائه خدمات اقدام خواهیم کرد.  

image respansive web
image multilingual website
image contribution